Serwis klimatyzacji

Post 1

Nie jest prawdą, że urządzenia XXI wieku stały się niezawodne, oczywistym jest to, że aby instalacje działały poprawnie potrzebny jest im serwis. Dlatego właśnie chcielibyśmy zaoferować Państwu ofertę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Specjaliści z firmy KLIMA-WENT posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy nie tylko naprawiać problemy ale i też jesteśmy otwarci na doradztwo jak dbać o urządzenia aby zminimalizować ryzyko awarii sprzętu.

Gdy wykonujemy prace serwisowe doglądamy wszystkich punktów mechanicznych oraz elektrycznych, standardem jest wykonywanie wszystkich pomiarów wydajności i sprawności.

Czyścimy i odgrzybiamy tylko profesjonalnymi środkami, które są do tego przeznaczone. Proszę pamiętać, że serwisy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych muszą być wykonywane systematycznie, minimum dwa razy do roku a jeśli są to np. kuchnie to częściej.

Prawidłowe inspekcje serwisowe nie są wyłącznie powodem harmonijnej pracy urządzenia czy utrzymanie gwarancji, ale także w dużym stopniu wpływa na jakość powietrza a co za tym idzie na nasze zdrowie.

Pamiętajmy, że czyste i zadbane urządzenia służą nam o wiele lat dłużej, posiadają wzorową wydajność a przy tym zużywają mniej energii elektrycznej co pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

To od Państwa zależy jaki charakter będzie miała nasza współpraca, może być to usługa jednorazowa jak i stała współpraca co dla Państwa może być bardziej korzystne i wygodne.